CUMHURBAŞKANI EROĞLU'NDAN BAŞKAN ÇELİK'E TEŞEKKÜR
Yenişehir Belediyemiz tarafından düzenlenen 1. Uluslararası Altın Biber Festivaline bir tebrik de, KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'ndan geldi.

Yenişehir Belediye Başkanımız Süleyman Çelik’e kendi el yazısı ile bir açıklama yollayan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu “1. Uluslararası Altın Biber Festivaline yaptığınız nazik davetiniz için teşekkür ederim. Çok arzu ettiğim halde festivalinize katılamadığımı üzülerek belirtmek isterim. Tüm Yenişehir halkına sevgilerimi ve saygılarımı lütfen iletiniz” dedi.

Yenişehir Belediye Başkanımız Süleyman Çelik ise, “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Derviş Eroğlu’na festivalimize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bir dönem ilçemizde yaşayan ve futbol oynayan Sayın Eroğlu, Yenişehir halkımızın sevgisi kazanmış çok değerli bir devlet adamımız ve fahri hemşerimizdir. Kendisini şimdiden, seneye yapacağımız 2. Uluslar arası Altın Biber Festivali’ne davet ediyoruz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nu ilçemizde misafir etmekten gurur ve mutluluk duyacağımı ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

02.10.2014