EFSANE KLASİK OTOMOBİLLER FESTİVALİMİZE RENK KATTI
Yenişehir Belediyesi tarafından düzenlenen 1.Uluslararası Altın Biber Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Klasik otomobil sergisi, Yenişehir Belediyesi Tarihi Bina önündeki şenlik alanında yapıldı.

12 Klasik otomobilin katıldığı organizasyonda araçlara ilgi büyüktü. Üç gün süresince binlerce ziyaretçinin gezdiği sergi, eski hatıraların canlanmasına sebep oldu.

Yenişehir’e klasik arabaları getiren Kazım Nail ve Abdullah Ezim, vatandaşların arabalara olan ilgilerinin kendileri çok memnun ettiğini, Yenişehir Belediye Başkanımız Süleyman Çelik’e böylesine değerli bir organizasyonda kendilerine de yer verildiği için teşekkürlerini sundular. Yenişehir Belediye Başkanımız Süleyman Çelik, klasik araba sahiplerini makamında ağırlarken, kendileri için çok değerli olan bu arabaları festivalimize getirip sergiledikleri için teşekkür etti.

Daha sonra Derviş Eroğlu bulvarından başlayarak Saat Kulesine kadar süren klasik otomobiller ile şehir turu atıldı.

Tura Yenişehir Belediye Başkanımız Süleyman Çelik, Yenişehir Kaymakamı Süleyman Yılmaz, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Adnan Kamıl, ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı. Konvoy geçişi sırasında Yenişehirlilerin Belediye Başkanımız Süleyman Çelik’e olan sevgi gösterileri ve alkışları görülmeye değerdi.

18.09.2014